100 lat młodej parze!

Pięknie udekorowana tablica ślubna.W poniedziałek, 14 sierpnia 2017,  w naszej szkole miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Dwoje absolwentów, Agata i Janek, w obecności licznie zgromadzonej rodziny, przyjaciół i znajomych, wstąpili w związek małżeński.

Przez blisko 115 lat istnienia nasza aula gościła już wiele znamienitych osób. Byli w niej: radni miejscy, senatorowie, politycy, wybitni naukowcy, sportowcy – olimpijczycy, artyści. Uroczystość zaślubin jednak zdarzyła się po raz pierwszy.

Młodej parze życzymy 100 lat!

Share

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
Wojewody Łódzkiego.

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information