100 lat młodej parze!

Pięknie udekorowana tablica ślubna.W poniedziałek, 14 sierpnia 2017,  w naszej szkole miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Dwoje absolwentów, Agata i Janek, w obecności licznie zgromadzonej rodziny, przyjaciół i znajomych, wstąpili w związek małżeński.

Przez blisko 115 lat istnienia nasza aula gościła już wiele znamienitych osób. Byli w niej: radni miejscy, senatorowie, politycy, wybitni naukowcy, sportowcy – olimpijczycy, artyści. Uroczystość zaślubin jednak zdarzyła się po raz pierwszy.

Młodej parze życzymy 100 lat!

Share

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

BIP

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information