Załoga E - gra miejska dla klas pierwszych (rok szkolny 2017/18)

Kadr z trasy.Jak już stanowi tradycja w naszej szkole, w dniu ślubowania klas pierwszych "pierwszaki" biorą udział w grze miejskiej, podczas której rywalizują o dukaty. Uczniowie spisali się na medal, o czym świadczy list przesłany przez Patronkę, w którym dziękuje za wykazane zaangażowane i chwali postawę jaką zaprezentowali uczniowie.

Pakosław, 8 października 2017

Wspaniała Młodzieży IV LO !

 

Chcę bardzo podziękować, że mogłam na was liczyć – dzięki dukatom, które zebraliście, możemy pomóc szkołom w Polsce, które ucierpiały podczas nawałnic w sierpniu 2017 roku.

I Wy teraz należycie do „Załogi E” – najpierw złożyliście ślubowanie i tym samym zostaliście przyjęci do grona uczniów IV Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi noszącego moje imię, a następnie sprostaliście zadaniom, które czekały na Was na trasie gry miejskiej. Wiem, że czasami nie było łatwo – musieliście wytężyć swoje umysły, swoją uwagę i umiejętnie wykorzystać orientację w terenie. A nawet pokonać przeszkody na placu zabaw ! Mam nadzieję, że nie żałujecie wysiłku i mimo zmęczenia dobrze się bawiliście. A jednocześnie przyczyniliście się do realizacji szczytnej inicjatywy.

Bardzo się staraliście – aż dwie klasy zebrały tyle samo dukatów! Były to klasy 1E i 1F i obie mogą wybrać, dokąd wybiorą się, by pogłębić swoją wiedzę, zwiedzając jakieś bardzo interesujące miejsce w Waszym niezwykłym mieście. Ale ostatecznym zwycięzcą okazała się klasa 1F, która wykazała się lepszą tężyzną fizyczną w Parku Staromiejskim. Mam nadzieję, że otrzymaliście już nagrody dla najlepszej klasy ! I serdecznie Wam gratuluję!

Wszyscy uczestnicy gry również otrzymali nagrodę – przypinki z moją podobizną. Niech służą Wam do reprezentowania Waszej zacnej szkoły.

Wybaczcie, że dopiero dzisiaj kieruję do Was moje słowa podziękowania – nawał spraw i obowiązków nie pozwolił mi na wcześniejsze skierowanie mych słów do Was.

Jeszcze raz Wam gratuluję i życzę sukcesów w szkole.

Niech Bóg Wam błogosławi !

 

Wasza Patronka

Emilia Sczaniecka

 

Share

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
Wojewody Łódzkiego.

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information