Profesor Wojciech Roszkowski gościem w IV LO.

Na zaproszenie naszego historyka pana Piotra Soleckiego, 7 grudnia o godzinie 12 w sali 24 wybitny historyk, wykładowca i autor licznych publikacji - prof. Wojciech Roszkowski gościł w IV Liceum Ogólnokształcącym w Łodzi, prowadząc wykład dotyczący II Rzeczpospolitej oraz postaci Józefa Piłsudskiego i jego roli w kształtowaniu początków państwa polskiego. Po spotkaniu odbyła się dyskusja, podczas której uczniowie oraz nauczyciele skorzystali z okazji zadając liczne pytania.

Wykład prof. W.Roszkowskiego.Wykład prof. W.Roszkowskiego.

Wykład prof. W.Roszkowskiego.Wykład prof. W.Roszkowskiego - podziękowania.

O wykładzie Profesora i wywiad z naszym historykiem p. Piotrem Soleckim w Radio Łódź >> zobacz/posłuchaj.

Share

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
Wojewody Łódzkiego.

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information