Wykład prof. Radowsława Żurawskiego w IV LO.

W dniu 10 stycznia gościliśmy w naszej szkole wykładowcę Uniwersytetu Łódzkiego oraz znawcę stosunków międzynarodowych XIX i XX wieku - prof Radosława Żurawskiego vel Grajewskiego, który w ramach pierwszego z cyklu dwóch wykładów omówił grę polityczną mocarstw w okresie od stworzenia systemu wersalskiego aż po Locarno i schyłek lat 20. zakończonych Wielkim Kryzysem Gospodarczym. Profesor w znakomity sposób nakreślił główne osie sporów lokalnych i międzynarodowych będących genezą II wojny światowej.  
Wykład prof. Żurawskiego.Wykład prof. Żurawskiego.
Wykład prof. Żurawskiego.Wykład prof. Żurawskiego.
 
Share

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
Wojewody Łódzkiego.

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information