Spotkania z historią - wykład prof. Radosława Żurawskiego.

26 marca odbył się kolejny wykład z cyklu "Spotkań z historią". W okazji 100lecia odzyskania niepodległosci przyglądaliśmy się dziejom ojczystym. Gościliśmy znakomitego wykładowcę Uniwersytetu Łódzkiego Profesora Radosława Żurawskiego vel Grajewskiego. Tematyką spotkania były powstania narodowe i próba odpowiedzi o ich sens w kontekście ówczesnej sytuacji, a przede wszystkim zrozumienie ich wpływu na ostateczne odzyskanie niepodległości w 1918 r.

Wykład prof.R.Żurawskiego w ramach cyklu "Spotkania z historią" w IV LO.Wykład prof.R.Żurawskiego w ramach cyklu "Spotkania z historią" w IV LO.

Share

Wyszukiwarka

Nasi partnerzy

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
Wojewody Łódzkiego.

Witryna IV LO w Łodzi wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka)w celach statystycznych.Korzystając z tej stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.Żeby dowiedzieć się więcej na temat cookies, do czego służą i jak nimi zarządzać,zobacz informacje na temat polityki prywatności.

Akceptuje ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information