Witryna IV Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych. Korzystając dalej z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji na temat cookies >> czytaj więcej.

Zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.informujemy, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. EMILII SCZANIECKIEJ W ŁODZI, UL. POMORSKA 16. >> czytaj dalej
A- A A+

REJESTRACJA ONLINE DO KLASY Z PROGRAMEM MATURY MIĘDZYNARODOWEJ (rok 2022)

Kategoria: IBDP Opublikowano: wtorek, 10 maj 2022 Administrator
Logo IBO

O przyjęcie do klasy z programem Matury Międzynarodowej (trzecia klasa liceum) może ubiegać się kandydat, który w danym roku szkolnym ukończy drugą klasę liceum ogólnokształcącego i w czerwcu otrzyma promocję do klasy trzeciej.  

Kandydaci ubiegający się o przyjęcie do klasy z programem Matury Międzynarodowej dokonują rejestracji online w terminie od 2 maja do 22 maja 2022 roku oraz składają w sekretariacie szkoły deklarację uczestnictwa w programie Matury Międzynarodowej podpisaną przez rodzica/prawnego opiekuna kandydata. 


Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z warunkami koniecznymi do przystąpienia do rekrutacji. Tabela z wymaganiami wobec kandydata
 
Odsłony: 1929
Tags:

Dane szkoły

IV Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Sczanieckiej w Łodzi
ul. Pomorska 16
91-416
Łódź

tel. +48 (42) 633 - 62 - 93
fax: +48 (42) 633 - 62 - 93
e-mail: sekretariat@lo4.elodz.edu.pl

Godziny otwarcia sekretariatu:
pn - pt   9:00 - 15:00