A- A A+

Informacja dla zarejestrowanych Kandydatów do klasy trzeciej z programem Matury Międzynarodowej

Kategoria: IBDP Opublikowano: poniedziałek, 14 czerwiec 2021 Małgorzata Kudra
Logo IBO

Uwaga Kandydaci do klasy trzeciej z programem Matury Międzynarodowej: po zatwierdzeniu ocen końcoworocznych jesteście zobowiązani do wypełnienia formularza online - link został przesłany mailowo - do kandydatów z IV LO poprzez Librus, do kandydatów spoza IV LO na podane przez Was przy rejestracji adresy mailowe. Ponadto Kandydaci spoza IV LO: do 28 czerwca (poniedziałek) do godziny 14.00 składaciew sekretariacie IV LO oryginał świadectwa ukończenia klasy drugiej oraz potwierdzony przez Waszą szkołę wydruk z dziennika elektronicznego z informacją o frekwencji w roku szk. 20/21. Brak któregokolwiek z wymienionych dokumentów będzie oznaczał rezygnację z udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. W przypadku pytań - kontakt do koordynatora programu Matury Międzynarodowej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.