Witryna IV Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych. Korzystając dalej z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji na temat cookies >> czytaj więcej.

Zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.informujemy, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. EMILII SCZANIECKIEJ W ŁODZI, UL. POMORSKA 16. >> czytaj dalej
A- A A+

Informacja dla zarejestrowanych Kandydatów do klasy trzeciej z programem Matury Międzynarodowej

Kategoria: IBDP Opublikowano: poniedziałek, 14 czerwiec 2021 Małgorzata Kudra
Logo IBO

Uwaga Kandydaci do klasy trzeciej z programem Matury Międzynarodowej: po zatwierdzeniu ocen końcoworocznych jesteście zobowiązani do wypełnienia formularza online - link został przesłany mailowo - do kandydatów z IV LO poprzez Librus, do kandydatów spoza IV LO na podane przez Was przy rejestracji adresy mailowe. Ponadto Kandydaci spoza IV LO: do 28 czerwca (poniedziałek) do godziny 14.00 składaciew sekretariacie IV LO oryginał świadectwa ukończenia klasy drugiej oraz potwierdzony przez Waszą szkołę wydruk z dziennika elektronicznego z informacją o frekwencji w roku szk. 20/21. Brak któregokolwiek z wymienionych dokumentów będzie oznaczał rezygnację z udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. W przypadku pytań - kontakt do koordynatora programu Matury Międzynarodowej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odsłony: 1709
Tags:

Dane szkoły

IV Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Sczanieckiej w Łodzi
ul. Pomorska 16
91-416
Łódź

tel. +48 (42) 633 - 62 - 93
fax: +48 (42) 633 - 62 - 93
e-mail: sekretariat@lo4.elodz.edu.pl

Godziny otwarcia sekretariatu:
pn - pt   9:00 - 15:00