Witryna IV Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych. Korzystając dalej z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji na temat cookies >> czytaj więcej.

Zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.informujemy, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. EMILII SCZANIECKIEJ W ŁODZI, UL. POMORSKA 16. >> czytaj dalej
A- A A+

Sukces Kai Bieleckiej!

Kategoria: IBDP Opublikowano: czwartek, 24 czerwiec 2021 Administrator

Takie wiadomości uwielbiamy - nasza absolwentka, Kaja Bielecka (matura IBDP Maj 2017), ukończyła z wyróżnieniem studia pierwszego stopnia w Hamilton College (Clinton, Nowy Jork). Sama Kaja nie pochwaliła się tym osiągnięciem, jest na to zbyt skromna - zawsze była. My jednak wiemy dzięki korespondencji z uczelni.

Pani Dziekan wystosowała na ręce pani Dyrektor Felde list, w którym dzieli się z nami tą wspaniałą wiadomością. Jesteśmy bardzo dumni z Kai!  Jesteśmy szczęśliwi, że nasi absolwenci odnoszą sukcesy i nieskromnie wierzymy, że mamy w tym też swój udział. List pani Dziekan Suzanne Kean jest dla nas niezwykle ważny. Dodał nam skrzydeł!

 

Zdjęcie Kai Bieleckiej (publikacja za zgodą) List gratulacyjny

 

Odsłony: 2150
Tags:

Dane szkoły

IV Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Sczanieckiej w Łodzi
ul. Pomorska 16
91-416
Łódź

tel. +48 (42) 633 - 62 - 93
fax: +48 (42) 633 - 62 - 93
e-mail: sekretariat@lo4.elodz.edu.pl

Godziny otwarcia sekretariatu:
pn - pt   9:00 - 15:00