Witryna IV Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych. Korzystając dalej z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji na temat cookies >> czytaj więcej.

Zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.informujemy, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. EMILII SCZANIECKIEJ W ŁODZI, UL. POMORSKA 16. >> czytaj dalej
A- A A+

"Methodology Revisited, Revitalised and Re-Energised" - relacja z kursu nauczycieli na Malcie (Erasmus+).

Kategoria: Erasmus+ Opublikowano: piątek, 21 październik 2016 Katarzyna Szkudlarek

Dwutygodniowy kurs ETI Malta, Methodology Revisited, Revitalised and Re-Energised, przeznaczony dla nauczycieli języków obcych dał nauczycielom biorącym w nim udział szansę na przypomnienie tradycyjnych metod nauczania, ale w nowoczesnych, dostosowanych do potrzeb współczesnej szkoły oraz do uczniowskich oczekiwań formach. Tematyka kursu skupiała się także na praktycznym zastosowaniu nowych technologii podczas zajęć szkolnych oraz poza nimi, które skutecznie motywują uczniów do codziennego poszukiwania źródeł w języku angielskim.

Uczestnicy kursu.

Kurs oprócz powyższych korzyści metodycznych stał się przyczyną do doskonałej zabawy. Był także zaskakującym wyzwaniem i źródłem wiedzy na temat sposobu realizowania edukacji językowej w innych krajach Unii Europejskiej.

Działania podejmowane podczas kursu. Na zdjęciu naczycielka języka angielskiego z IV LO w Łodzi.

Odsłony: 3526
Tags:

Dane szkoły

IV Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Sczanieckiej w Łodzi
ul. Pomorska 16
91-416
Łódź

tel. +48 (42) 633 - 62 - 93
fax: +48 (42) 633 - 62 - 93
e-mail: sekretariat@lo4.elodz.edu.pl

Godziny otwarcia sekretariatu:
pn - pt   9:00 - 15:00