Witryna IV Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych. Korzystając dalej z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji na temat cookies >> czytaj więcej.

Zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.informujemy, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. EMILII SCZANIECKIEJ W ŁODZI, UL. POMORSKA 16. >> czytaj dalej
A- A A+

Erasmus+. Podsumowanie szkolenia metodycznego dla nauczycieli języka angielskiego.

Kategoria: Erasmus+ Opublikowano: poniedziałek, 07 listopad 2016 Katarzyna Kosakiewicz

Podczas przerwy wakacyjnej 2016 nauczyciele języka angielskiego z IV Liceum uczestniczyli w szkoleniach metodycznych realizowanych w ramach programu Erasmus+. Dwutygodniowe szkolenia odbywały się na Malcie w Executive Training Institute Malta. Nauczyciele mieli okazję zapoznać się z ciekawymi programami oraz narzędziami internetowymi służącymi do urozmaicenia zajęć edukacyjnych, a także poznać najnowsze trendy i techniki w nauczaniu języków obcych. Międzynarodowy skład grup szkoleniowych był również okazją do wymiany doświadczeń i pomysłów.  Nasi nauczyciele powrócili z głowami pełnymi pomysłów i zapałem do pracy w kolejnym roku szkolnym.

 

Uczestnicy szkolenia.

Budynek instytutu, w którym odbywało się szkolenie.

Odsłony: 2822
Tags:

Dane szkoły

IV Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Sczanieckiej w Łodzi
ul. Pomorska 16
91-416
Łódź

tel. +48 (42) 633 - 62 - 93
fax: +48 (42) 633 - 62 - 93
e-mail: sekretariat@lo4.elodz.edu.pl

Godziny otwarcia sekretariatu:
pn - pt   9:00 - 15:00