Plan zajęć w ramach projektu POKL (aktualizacja 11.05.2015 r.)
Zajęcia z języka angielskiego pani proj.Angeliki Świtaj-Lato prowadzi od stycznia pani prof. Maria Janowicz.
Aktualizacja z dnia 11.05.2015
PONIEDZIAŁEK | Godzina zajęć | Grupa/Przedmiot/Nauczyciel/Sala | |
---|---|---|---|
7.15-8.15 | III A+D+E ANGIELSKI s.23 M.Janowicz s.1 | ||
8.15 - 9.00 | klasa III Matematyka PP A. Banaskiewicz s.44 | ||
9.00 -10.00 | 2DP SL Matematyka A.Banaśkieiwcz s. 44 | ||
14.40-15.40 | II D ANGIELSKI s.23 | ||
14.00 -15.30 | II A FIZYKA E.Grudzień s.31 | ||
15.45-17.15 | 3DP MAT Studies R.Zdanowicz s.15 |
WTOREK | Godzina zajęć | Grupa/Przedmiot/Nauczyciel/Sala | |
---|---|---|---|
14.45-15.45 | I A/B/D ANGIELSKI D. Bonkowska s.23 | III B+C gr 1 ANGIELSKI M.JANOWICZ s.2 | |
15.45-16.45 |
I E+F (gr 1) ANGIELSKI M. Janowicz s. 1 (zajęcia trwają 1.5 godziny zegarowej do 17:15) |
||
15.45-17.15 | 2 DP FIZYKA M. Wojciechowska s. 32 |
ŚRODA | Godzina zajęć | Grupa/Przedmiot/Nauczyciel/Sala | ||
---|---|---|---|---|
14.45 -15.45 | II B + E ANGIELSKI M.JANOWICZ s.40 | |||
14.45 - 16.15 | klasy III CHEMIA E.Bilewicz s.45 | |||
15.45 - 17.15 | 2DP (gr 1) ANGIELSKI M. Janowicz s.1 | |||
15.45 - 18.00 | 3DP FIZYKA M.Wojciechowska s.32 | 3DP BIOLOGIA M.Pawlikowska s.22 |
2DP MAT Studies R.Zdanowicz s.15 2DP MATEMATYKA HL A.Banaśkiewicz s.3 |
|
17.15 - 18.45 | 2DP INFORMATYKA-STATISTICA Studies R.Zdanowicz s.15 | |||
16.15 - 17.15 | Klasy I CHEMIA E. Bilewicz s.45 |
CZWARTEK | Godzina zajęć | Grupa/Przedmiot/Nauczyciel/Sala | |
---|---|---|---|
13.55 - 14.55 | II B + E ANGIELSKI M.JANOWICZ s.1 | ||
14.45 - 15.45 | Klasy I FIZYKA M. Wojciechowska S.32 | ||
14.55- 15.55 | III B + C gr 2 ANGIELSKI M.JANOWICZ s.1 | ||
15.45 - 17.15 |
3DP ANGIELSKI (gr Mat Studies) M. Janowicz (zajęcia trwają 2 godziny zegarowe do 17:45) |
I F MATEMATYKA R.Zdanowicz s.15 | |
15.45 - 18.00 | 3 DP MAT HL A. Banaśkiewicz s.3 |
PIĄTEK | Godzina zajęć | Grupa/Przedmiot/Nauczyciel/Sala | |
---|---|---|---|
7.30-8.15 | klasy III MAT (podstawa) A. Banaśkiewicz s.3 | ||
8.30-10.00 | 2 DP gr 1 BIOLOGIA M.Pawlik s.22 | ||
12.55-13.55 | II A ANGIELSKI M.Janowicz s.1 | ||
14.00-15.30 | IIA FIZYKA E. Grudzień s. 31 | Klasy II MATEMATYKA (rozszerzenie) R. Zdanowicz s.15 | |
14.40 - 15.40 | Klasy II CHEMIA E. Bilewicz s.45 | ||
15.45 - 17.45 | 3DP ANGIELSKI (gr Mat SL i HL ) M. Janowicz s. 1 |
SOBOTA | Godzina zajęć | Grupa/Przedmiot/Nauczyciel/Sala | |
---|---|---|---|
8.00 - 11.00 | 3DP CHEMIA K. Klimaszewski s. 1 2x/m-c | 2DP CHEMIA E. Bilewicz | |
9.00 - 11.00 | 2DP FIZYKA M.Wojciechowska | ||
8.00-11.00 | 2DP MATEMATYKA SL A.Banaśkiewicz s.3 1x/m-c | ||
10.00-14.30 | 3 DP MATEMATYKA SL A.Banaśkiewicz s. 3 2x/mc | ||
11.00-14.00 | 2DP gr 2 BIOLOGIA 2x /m-c M.Pawlik s.22 | ||
14.00-15.30 | 2DP (gr 2)) ANGIELSKI M. Janowicz s.1 |
Tags: