Witryna IV Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych. Korzystając dalej z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji na temat cookies >> czytaj więcej.

Zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.informujemy, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. EMILII SCZANIECKIEJ W ŁODZI, UL. POMORSKA 16. >> czytaj dalej
A- A A+

IV LO im. Emilii Sczanieckiej w Łodzi realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Uczę się, by uczyć lepiej”.

Dofinansowanie projektu z UE: 200 038.65 PLN

"Pupils on the stage: student-centred methodology and Audio-Visual projects" - relacja z kursu we Florencji (Erasmus+).

Kategoria: Erasmus+ POWER
Opublikowano: piątek, 09 sierpień 2019
Administrator

Na przełomie czerwca i lipca 2019 roku w ramach programu Erasmus+ przebywałam przez dwa tygodnie we Florencji we Włoszech, gdzie wzięłam udział w kursie "Pupils on the stage: student-centred methodology and Audio-Visual projects" organizowanym przez EUROPASS Teacher Academy Italy.

 Florencja 20193

Czytaj więcej...

“Successful strategies for teaching students with special needs” - relacja z kursu we Florencji (Erasmus+)

Kategoria: Erasmus+ POWER
Opublikowano: wtorek, 09 lipiec 2019
Administrator

Pod koniec czerwca 2019 roku w ramach programu Erasmus+ dwie nauczycielki języka angielskiego, Katarzyna Szkudlarek oraz Joanna Stołecka-Wojtera, przebywały przez tydzień we Florencji we Włoszech, gdzie wzięły udział w kursie “Successful strategies for teaching students with special needs” organizowanym przez EUROPASS Teacher Academy Italy.

florencja 2019

florencja 20192

Czytaj więcej...

Dane szkoły

IV Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Sczanieckiej w Łodzi
ul. Pomorska 16
91-416
Łódź

tel. +48 (42) 633 - 62 - 93
fax: +48 (42) 633 - 62 - 93
e-mail: sekretariat@lo4.elodz.edu.pl

Godziny otwarcia sekretariatu:
pn - pt   9:00 - 15:00