Witryna IV Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych. Korzystając dalej z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji na temat cookies >> czytaj więcej.

Zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.informujemy, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. EMILII SCZANIECKIEJ W ŁODZI, UL. POMORSKA 16. >> czytaj dalej
A- A A+

Kurs CLIL w ramach projektu Erasmus+ Power

Kategoria: Erasmus+ POWER Opublikowano: środa, 20 marzec 2019 Administrator

W dniach od 10 do 16 lutego 2019 roku uczestniczyłem w kursie CLIL w Jaen w Hiszpanii. Jego organizatorem było English Matters. CLIL (Content and Language Integrated Learning) to zintegrowane nauczanie przedmiotowo-językowe. Stosowanie tej metody ma umożliwić opanowanie przez uczniów wiedzy z przedmiotów humanistycznych i ścisłych jak i języka obcego, w którym naucza się tych przedmiotów. Korzyści są więc podwójne. CLIL zyskuje na popularności w krajach europejskich i stanowi podstawę całej gamy rozwiązań programowych, metodycznych i organizacyjnych.

hiszpania 1

Odsłony: 3589
Tags:

Dane szkoły

IV Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Sczanieckiej w Łodzi
ul. Pomorska 16
91-416
Łódź

tel. +48 (42) 633 - 62 - 93
fax: +48 (42) 633 - 62 - 93
e-mail: sekretariat@lo4.elodz.edu.pl

Godziny otwarcia sekretariatu:
pn - pt   9:00 - 15:00