Harmonogram rekrutacji do klas pierwszych w roku szkolnym 2021/22

2. Do klas ogólnodostępnych

17-31 maja  do godz. 15.00

17 maja -21 czerwca do godz. 15.00

Uzupełnienie wniosku o kopię świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i o zaświadczenie o wyniku egzaminu ósmoklasisty (oraz złożenie nowego wniosku, w tym zmiana preferencji)

25 czerwca-14 lipca  do godz. 15.00

Przeprowadzenie sprawdzianu kompetencji językowych z języka angielskiego

9 czerwca godz. 15.00

Do 17 czerwca

Przeprowadzenie sprawdzianu kompetencji językowych z języka angielskiego w drugim terminie (tylko dla kandydatów, którzy z przyczyn niezależnych nie mogli pisać sprawdzianu w pierwszym terminie)

1 lipca godz. 10.00

Podanie do wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów, którzy uzyskali pozytywny wynik sprawdzianu kompetencji językowych w drugim terminie

Do 9 lipca

Ogłoszenie listy kandydatów  zakwalifikowanych

22 lipca

Potwierdzenie woli-przedłożenie oryginału  świadectwa ukończenia szkoły i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu zewnętrznego

23-30 lipca do godz. 15.00

Podanie listy kandydatów przyjętych

2 sierpnia

Ewentualne pytania dotyczące rekrutacji prosimy wysyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.