Instrukcja składania wniosku do szkoły ponadpodstawowej

Kategoria: Rekrutacja Opublikowano: wtorek, 18 maj 2021 Administrator

JAK SKŁADAĆ WNIOSEK DO SZKOŁY PONADPODSTAWOWEJ

1. Wejść na stronę naboru elektronicznego  www.lodzkie.edu.com.pl/kandydat
  2. Zalogować się loginem otrzymanym ze szkoły podstawowej lub zgłosić kandydaturę
  3. Wypełnić wniosek zgodnie z instrukcjami
  4. a) Wydrukować wniosek i podpisany przez rodziców przynieść do szkoły pierwszego wyboru
    lub
    b) Wniosek podpisany podpisem elektronicznym przez rodzica zatwierdzić w systemie (bez konieczności drukowania i przynoszenia go do szkoły)
  5. Wnioski będą weryfikowane przez szkołę ponadpodstawową w czerwcu. Jeżeli kandydat chce nanieść zmiany w zweryfikowanym już wniosku, musi telefonicznie poinformować o tym szkołę pierwszego wyboru, w celu odblokowania wniosku w systemie.