Witryna IV Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych. Korzystając dalej z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji na temat cookies >> czytaj więcej.

Kurs oprócz powyższych korzyści metodycznych stał się przyczyną do doskonałej zabawy. Był także zaskakującym wyzwaniem i źródłem wiedzy na temat sposobu realizowania edukacji językowej w innych krajach Unii Europejskiej.

Działania podejmowane podczas kursu. Na zdjęciu naczycielka języka angielskiego z IV LO w Łodzi.


Dane szkoły

IV Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Sczanieckiej w Łodzi
ul. Pomorska 16
91-416
Łódź
tel. +48 (42) 633 - 62 - 93
fax: +48 (42) 633 - 62 - 93
e-mail: sekretariat@4liceum.pl

Godziny otwarcia sekretariatu:
pn - pt   8:00 - 16:00

Wydarzenia


Can't see the FB Funpage. Stop blocking tracking at web browser.