Zasady wydania duplikatów legitymacji i świadectw.

Kategoria: Dla ucznia Opublikowano: poniedziałek, 16 lipiec 2018 Administrator

Uczniowie ubiegający się o wydanie duplikatu legitymacji szkolnej lub duplikatu świadectwa oraz absolwencji ubiegający się o wydanie duplikatu świadectwa ukończenia szkoły powinni udać się do sekretariatu szkolnego z:

1. w przypadku duplikatu legitymacji - podaniem o wydanie duplikatu, podpisanym zdjęciem legitymacyjnym oraz pokwitowaniem wniesienia opłaty  za wydanie duplikatu w wysokości 9 zł, dokonanej na konto o numerze 69 1560 0013 2027 0306 0401 0003 . W tytule przelewu należy umieścić czego dotyczy opłata oraz podać swoje dane osobowe. (*)

2. w przypadku duplikatu świadectwa - podaniem o wydanie duplikatu oraz pokwitowaniem wniesienia opłaty  za wydanie duplikatu w wysokości 26 zł, dokonanej na konto o numerze 69 1560 0013 2027 0306 0401 0003 . W tytule przelewu należy umieścić czego dotyczy opłata oraz podać swoje dane osobowe. (*)

Powyższe zmiany związane są z rozporządzeniem, o następującym brzmieniu

(*) "za wydanie duplikatu legitymacji szkolnej (...) pobiera się opłatę w wysokości równej kwocie opłaty skarbowej od poświadczenia własnoręczności podpisu.

Za wydanie duplikatu świadectwa (...) pobiera się opłatę w wysokości równej kwocie opłaty skarbowej od legalizacji dokumentu.

-   opłata za duplikat świadectwa  – 26 zł.

-   opłata za duplikat legitymacji uczniowskiej – 9 zł. "