Witryna IV Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych. Korzystając dalej z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji na temat cookies >> czytaj więcej.

Zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.informujemy, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. EMILII SCZANIECKIEJ W ŁODZI, UL. POMORSKA 16. >> czytaj dalej
A- A A+

Konkurs Science Hub Uniwersytetu Łódzkiego

Category: Projekty Published: Friday, 21 July 2023 Written by Administrator

IV Liceum Ogólnokształcące w ramach współpracy z Wydziałem Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego wystąpiło jako instytucja partnerska w konkursie Science Hub. W ramach tego konkursu realizowany był projekt "Metody fotogramterii w budowaniu modelu twarzy patrona szkoły Emilii Sczanieckiej oraz matematyka Stefana Banacha". Pod opieką dr Artura Lipnickiego zostały stworzone wizualizacje dwóch postaci, które poniżej prezentujemy.

Wizualizacja popiersia Emilii Sczanieckiej w 3DWizualizacja popiersia Stefana Banacha

Wkrótce więcej informacji oraz kolejne wizualizacje Naszej Patronki.

Hits: 365
Tags:

Contact details

IV Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Sczanieckiej w Łodzi
ul. Pomorska 16
91-416
Łódź

tel. +48 (42) 633 - 62 - 93
fax: +48 (42) 633 - 62 - 93
e-mail: sekretariat@lo4.elodz.edu.pl

School opening hours:
Monday - Friday   9:00am - 3:00pm