A- A A+

Konkurs Science Hub Uniwersytetu Łódzkiego

Категорія: Projekty Опубліковано: П'ятниця, 21 липня 2023 Автор: Administrator

IV Liceum Ogólnokształcące w ramach współpracy z Wydziałem Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego wystąpiło jako instytucja partnerska w konkursie Science Hub. W ramach tego konkursu realizowany był projekt "Metody fotogramterii w budowaniu modelu twarzy patrona szkoły Emilii Sczanieckiej oraz matematyka Stefana Banacha". Pod opieką dr Artura Lipnickiego zostały stworzone wizualizacje dwóch postaci, które poniżej prezentujemy.

Wizualizacja popiersia Emilii Sczanieckiej w 3DWizualizacja popiersia Stefana Banacha

Wkrótce więcej informacji oraz kolejne wizualizacje Naszej Patronki.

Перегляди: 941
Tags:

Дані школи

IV Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Sczanieckiej w Łodzi
ul. Pomorska 16
91-416
Łódź

tel. +48 (42) 633 - 62 - 93
fax: +48 (42) 633 - 62 - 93
e-mail: sekretariat@lo4.elodz.edu.pl

Godziny otwarcia sekretariatu:
pn - pt   9:00 - 15:00