A- A A+

Stypendysta Komisji Fulbrighta, Colin MacGregor, w IV LO.

Категорія: Erasmus in Schools Опубліковано: П'ятниця, 20 березня 2015 Автор: Joanna Duda

12 marca Colin MacGregor gościł w murach IV Liceum Ogólnokształcącego wizytując uczniów klasy IF. Tematem spotkania była możliwość podjęcia studiów na uczelni wyższej znajdującej się na terytorium Stanów Zjednoczonych. Colin, jako absolwent Brown University, szczegółowo przedstawił i omówił cały proces aplikacyjny oraz kryteria przyjęć nowych studentów. Wspomniał również o licznych możliwościach ubiegania się o stypendia naukowe pokrywające część kosztów związanych z wyjazdem i studiami. Młodzież uczestniczyła w spotkaniu pod opieką prof. Joanny Dudy i prof. Małgorzaty Wojciechowskiej.

 

Colin

Collin

 

Перегляди: 2431
Tags:

Дані школи

IV Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Sczanieckiej w Łodzi
ul. Pomorska 16
91-416
Łódź

tel. +48 (42) 633 - 62 - 93
fax: +48 (42) 633 - 62 - 93
e-mail: sekretariat@lo4.elodz.edu.pl

Godziny otwarcia sekretariatu:
pn - pt   9:00 - 15:00